Vzdrževalec okolja (m/ž)

Kranj, Slovenija

'Le zadovoljni zaposleni so uspešni na svojem delovnem mestu', predstavlja vodilo delovanja naše agencije. Znotraj Agencije Agado si prizadevamo nuditi prijetno delovno okolje soustvarjanja, ki sodelavcem omogoča osebni in profesionalni razvoj ob razvijanju dolgoročnega odnosa, temelječega na zaupanju.

Kraj dela: Kranj

Vaše delovne naloge:

  • Opravlianje potrebnih tekočih vzdrževalnih del na objektih, infrastrukturi, za nemoteno in optimalno obratovanje skupnih delov zgradb in naprav, ki so predmet upravljanja,
  • urejanje delovnega okolja in okolice objektov ter skrb za okolje,
  • opravljanie zimske službe v manjšem obsegu,
  • opravijanje internega transporta,
  • delo z viličarjem in podobno strojno mehanizacijo.

Pričakujemo:

  • Poklicno strokovno izobrazbo tehnične smeri (ni pogoj),
  • znanje in izkušnje s področja vzdrževalnih, hišniskih in sorodnih opravil,
  • znanje in usposobljenost za različne vrste popravil in vzdrževanj,
  • samostojnost in odgovornost,
  • vozniški izpit B kategorije,
  • opravljen izpit za viličarja (ni pogoj).

Nudimo vam:

  • Možnost dolgoročne zaposlitve v podjetju z dolgoletno tradicijo in visoko prepoznavnostjo ter ugledom na mednarodnih trgih,
  • dinamično delo v prijetnem, mladem kolektivu,
  • prijeten, povezan in odprt kolektiv,
  • urejeno delovno okolje,
  • možnost karierne in osebne rasti v mladem podjetju,
  • teambuilding dogodke,
  • redno plačilo z vsemi dodatki,
  • možnost koriščenja počitniskih kapacitet v Termah Olimia in Termah Čatez, skupaj z brezplačnimi wellness programi.

Vse kandidate in kandidatke, ki ste v zgornjem opisu prepoznali novo karierno priložnost, vabimo, da se prijavite s klikom na ➡️ 'Prijavi se'.

Posreduj informacijo svojim prijateljem o tej poziciji

Osebne informacije
Strokovni podatki