Vzdrževalec (m/ž) - Brnik

Brnik, Slovenija

Naš naročnik je uspešno proizvodno podjetje, ki zaradi povečanega obsega dela v svoje vrste vabi več oseb za delo na delovnem mestu: Vzdrževalec (m/ž).

Kraj dela: Brnik

Kakšne bodo vaše naloge?

  • Izvajanje in nadziranje sistema preventivnega vzdrževanja,
  • sodelovanje pri naročanju in vodenje zalog rezervnih delov za stroje, opremo in infrastrukturo,
  • odprava zastojev in okvar proizvodne opreme,
  • popis zastojev in okvar in vodenje evidence o opravljenih posegih,
  • pripravljanje proizvodne opreme za zagon,
  • podajanje predlogov za izboljševanje procesov-

Kaj pričakujemo?

  • Primerljive delovne izkušnje,
  • srednja poklicna izobrazba tehnične smeri,
  • dobre ročne spretnosti,
  • analitične sposobnosti,
  • pripravljenost na dvoizmensko delo,
  • znanje slovenskega jezika.

Kaj vam nudimo?

  • Takojšnja zaposlitev,
  • delo od ponedeljka do petka oz. sobote,
  • dolgoročno sodelovanje,
  • velik izbor menijev organizirane prehrane,
  • možnost organiziranega prevoza na delo (Ljubljana, Trzin, Mengeš, Kamnik, Domžale, Kranj, Škofja Loka, Cerklje na Gorenjskem),
  • delo v čistem, urejenem okolju.

Ne zamudite te zaposlitvene priložnosti! Prijavite se zdaj, če ste se našli v tem opisu. V kolikor imate še kakšna vprašanja o delovnem mestu, nas lahko kontaktirate na tel. št. 041 998 161.

Posreduj informacijo svojim prijateljem o tej poziciji

Osebne informacije