Upravljavec CNC stroja (m/ž)

Dublin, Ireland

Eno izmed ključnih poslanstev Agencije Agado predstavlja grajenje trajnostnih odnosov. Zavedamo se, da je ravno zadovoljstvo zaposlenih tisto, ki vzbudi prizadevanje in se odraža v učinkovitosti ter dosegi splošnega uspeha zaposlenih. Zato se v Agadu trudimo ponuditi kar se da prijetno delovno okolje soustvarjanja, ki sodelavcem omogoča tako profesionalni kot osebni razvoj.

Za našega večjega naročnika na Irskem iščemo ustrezne osebe za opravljanje dela na delovnem mestu: Upravljavec CNC stroja (m/ž).

Lokacija: Irska

⚙️ Vaše naloge:

  •     odgovornost za proizvodnjo izdelka,
  •     skrb za ponovitve izdelka na določenem obdelovalnem stroju,
  •     strojno programiranje izdelkov,
  •     izdelovanje izdelkov v določenem časovnem ciklu,
  •     proizvodnji inženiring,
  •     spoštovanje delovnih nalog,
  •     upoštevanje osebne zaščite in varnosti pri delu,
  •     priprava stroja po končani izmeni za naslednjo,
  •     izvajanje pravilnih postopkov taktiranja,
  •     varna uporaba strojev v skladu z navodili,
  •     ohranjanje nivoja hladilne tekočine in olja v stroju,
  •     programiranje strojev v skladu z zahtevami strank ali nadrejenega,
  •     merjenje in beleženje izdelkov v skladu z zahtevami,
  •     spremljanje izdelka in opravljanje morebitnih nepravilnosti,
  •     opravljanje ostalih nalog v skladu z nadrejenimi.

⚙️ Kaj pričakujemo:

  •     izobrazbo ustrezne smeri,
  •     minimalno eno leto delovnih izkušenj na podobnem delovnem mestu,
  •     pozitivnost, organiziranost in vestnost.

⚙️ Nudimo:

  •     ureditev postopkov za zaposlitev na Irskem,
  •     zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo,
  •     redno in stimulativno plačilo,
  •     urejene delovne razmere,
  •     bivanje za čas opravljanja dela.

Vse zainteresirane kandidate vabimo, da se prijavijo s klikom na “Prijavite se”.

Posreduj informacijo svojim prijateljem o tej poziciji

Osebne informacije
Strokovni podatki