Strokovnjak za tehnično optimizacijo strani (m/ž)

Ljubljana, Slovenija

Naš naročnik, uspešno podjetje z dolgoletno tradicijo nudenja kvalitetne celostne podpore podjetnikom, išče proaktivno in odgovorno osebo za zasedbo delovnega mesta Strokovnjak za tehnično optimizacijo strani (m/ž).

Kraj dela: Ljubljana

Vaše delovne naloge bodo:

  • skrb za spletne strani podjetja,
  • tehnična optimizacija spletnih strani podjetja,
  • dodajanje in posodabljanje vsebin,
  • delo v sistemu WordPress,
  • programiranje in posodabljanje spletnih obrazcev, Short Code,
  • spremljanje analitike v Googlu.

Od kandidata pričakujemo:

  • vsaj VI./1 stopnja izobrazbe ustrezne smeri (IT, drugo),
  • odlično poznavanje WordPress-a in tehnične optimizacije spletnih strani,
  • poznavanje Google analitike,
  • poznavanje HTML5, CSS, JAVAScript, PHP, SQL,
  • osnovno poznavanje družbenih omrežij (LinkedIn, Facebook, Instagram, Twitter, …),
  • štiri leta delovnih izkušenj na področju tehnične optimizacije,
  • dobro znanje angleščine,
  • hitrost in odzivnost,
  • pozitiven odnos do sprememb,
  • sposobnost timskega dela.

Novemu sodelavcu ponujamo:

  • stimulativno plačilo,
  • delo v stabilnem podjetju z delno gibljivim delovnim časom,
  • prijetno delovno okolje,
  • dinamično delo polno izzivov,
  • delo za nedoločen čas (s 6 mesečno poskusno dobo),
  • delovno mesto v Ljubljani z brezplačnim parkirnim mestom.

Vse kandidate in kandidatke, ki ste v zgornjem opisu prepoznali novo karierno priložnost in izpolnjujete naročnikova pričakovanja, vabimo, da čim prej pošljete vašo prijavo s CVjem.

Posreduj informacijo svojim prijateljem o tej poziciji

Osebne informacije
Strokovni podatki