Strokovni sodelavec za kadre/Rekruter (m/ž)

Ste ambiciozna in samoiniciativna oseba, ki se želi pridružiti naši ekipi ter soustvarjati prihodnost našega podjetja na kadrovskem področju? Ste domač/a v uporabi nemškega in angleškega jezika? Vas zanima možnost kariernega razvoja in urejeno delovno okolje? Ne odlašajte s prijavo.

Kraj dela: Ljubljana

✨ Vaše naloge:

  •     Urejanje in vodenje kadrovske evidence.
  •     Osebno, telefonsko in elektronsko komuniciranje z zaposlenimi v slovenskem in hrvaškem jeziku.
  •     Telefonsko in elektronsko komuniciranje s strankami v angleškem in nemškem jeziku.
  •     Vodenje in izvajanje postopkov pridobivanja novih kadrov (zbiranje potreb po delavcih, oglaševanje prostih del, selekcija, razgovori s kandidati).
  •     Izvajanje postopkov v zvezi z delovnimi razmerji.
  •     Pripravljanje pogodbene in zaposlitvene dokumentacije.
  •     Sodelovanje pri pripravi strokovnih podlag in navodil.
  •     Izpeljava postopkov za zaposlovanje tujcev.
  •     Urejanje administrativno organizacijskih del.
  •     Poznavanje delovnopravega področja in zakonskih podlag.

✨ Kaj pričakujemo:

  •     V. ali VI. stopnjo izobrazbe kadrovske, komercialne, ekonomske ali administrativne smeri.
  •     Poznavanje delovnopravnega področja in zakonskih podlag.
  •     Poznavanje programov MS Office s poudarkom na Exelovih funkcijah, eVem, email, splet …
  •     Znanje nemškega, angleškega in hrvaškega jezika.
  •     Sposobnost samostojnega in timskega dela
  •     Izkušnje pri podobnih delih – minimalno 1 leto.
  •     Organizacijske sposobnosti in sposobnosti komuniciranja.
  •     Samostojna organizacija dela in delovnega časa.
  •     Ogovoren odnos do dela, zanesljivost, pripadnost podjetju in delu.
  •     Kooperativnost, natančnost, vestnost in samodiscipliniranost.

✨ Kaj vam ponujamo:

  •     Po preizkusni dobi možnost zaposlitve za nedoločen čas.
  •     Redno in stimulativno plačilo.
  •     Možnost kariernega razvoja.
  •     Urejeno in motivacijsko delovno okolje.
  •     Pisanje uspešne zgodbe na kadrovskem področju.
  •     Delovni čas od 8.00 do 16.00.
  •     Delo poteka v pisarni na Dunajski cesti 106.

Prijavite se!

Posreduj informacijo svojim prijateljem o tej poziciji

Osebne informacije
Strokovni podatki