Strokovni sodelavec na področju iskanja in selekcije kandidatov (m/ž)

Eno izmed ključnih poslanstev Agencije Agado predstavlja grajenje trajnostnih odnosov. Zavedamo se, da je ravno zadovoljstvo zaposlenih tisto, ki vzbudi prizadevanje in se odraža v učinkovitosti ter doseganju splošnega uspeha zaposlenih. Zato se v Agadu trudimo ponuditi kar se da prijetno delovno okolje soustvarjanja, ki sodelavcem omogoča tako profesionalni kot osebni razvoj.

Lokacija dela: Ljubljana

Vaše naloge bodo:

  • odgovornost za celoten proces iskanja in selekcije kandidatov, komunikacijo z naročniki in povečanje mreže kontaktov,
  • vodenje projektov v sodelovanju z naročniki,
  • priprava in objava zaposlitvenih oglasov,
  • učinkovito vodenje osebnih razgovorov,
  • poročanje in komunikacija z naročniki in kandidati.

Od kandidatov pričakujemo:

  • najmanj VI/1 stopnja izobrazbe ustrezne smeri,
  • najmanj tri leta delovnih izkušenj na primerljivem delovnem mestu,
  • odlično poznavanje metod in orodij v procesu iskanja in selekcije,
  • dobro poznavanje računalniških orodij za potrebe procesov iskanja in selekcije,
  • odlične komunikacijske sposobnosti,
  • ambicioznost, samoiniciativnost in ciljna naravnanost.

Novemu sodelavcu ponujamo:

  • delo za nedoločen čas (s poskusno dobo),
  • redno nadpovprečno plačilo,
  • delo med pozitivnimi sodelavci.

V kolikor izpolnjujete naša pričakovanja in si želite novih kariernih izzivov, vas vabimo, da s klikom na to povezavo oddate svojo prijavo (klik na 'Prijavite se') na razpisano delovno mesto.

Posreduj informacijo svojim prijateljem o tej poziciji

Osebne informacije
Dodaj
Strokovni podatki
Dodaj
Dodaj
Dodaj