Skladiščnik (m/ž) - Hoče

Hoče, Slovenija

Podjetje s tradicijo, specializirano za oblikovanje in trženje izdelkov za kmetijstvo in vrtnarjenje, k dolgoročnemu sodelovanju vabi motivirane posameznike za delovno mesto SKLADIŠČNIK. Novemu sodelavcu ponujajo dinamično delovno okolje, ki spodbuja strokovni in osebni razvoj posameznika.

Kraj dela: Hoče

Opis delovnega mesta:

  • Prevzem in odprema blaga,
  • manipuliranje z blagom,
  • priprava blaga na podlagi delovnih nalogov in odpremnic,
  • etiketiranje,
  • izvajanje inventur,
  • skrb za red in čistočo skladišča.

Pričakujemo:

  • Vsaj eno leto delovnih izkušenj na primerljivem delovnem mestu,
  • dobra fizična kondicija, natančnost in zanesljivost,
  • izpit za viličarja (možnost naknadnega opravljanja izpita),
  • osnovna računalniška pismenost.

Nudimo:

  • Konkurenčen finančni paket in stimulativno nagrajevanje,
  • povračilo stroškov za prehrano 7,96 EUR na delovni dan,
  • izplačilo regresa nad zakonsko določeno višino,
  • dvoizmensko delo od ponedeljka do petka, izjemoma sobote,
  • redna, dolgoročna zaposlitev,
  • delo v novem sodobno opremljenem skladišču,
  • stimulativno nagrajevanje,
  • priložnost za osebni in karierni razvoj.

Če ste se našli v zgoraj opisanem delovnem mestu vas vabimo, da se prijavite na prosto delovno mesto! V kolikor imate kakšna vprašanja o delovnem mestu, nas lahko kontaktirate na tel. št. 041 998 161.

Posreduj informacijo svojim prijateljem o tej poziciji

Osebne informacije