Samostojni kuhar (m/ž) - Ljubljana

Ljubljana, Slovenija

Eno izmed ključnih poslanstev Agencije Agado predstavlja grajenje trajnostnih odnosov. Zavedamo se, da je ravno zadovoljstvo zaposlenih tisto, ki vzbudi prizadevanje in se odraža v učinkovitosti ter dosegi splošnega uspeha zaposlenih. Zato se v Agadu trudimo ponuditi kar se da prijetno delovno okolje soustvarjanja, ki sodelavcem omogoča tako profesionalni kot osebni razvoj.

Naš naročnik je uspešno gostinsko podjetje iz Ljubljane. Zaradi hitre rasti ponujajo prosto delovno mesto: Samostojni kuhar (m/ž).

Lokacija: Ljubljana

⭐️ Vaše naloge:

  • Priprava jedi po naročilu ali po načrtovanem meniju,
  • priprava hrane v skladu z načeli ohranjanja bioloških vrednosti živil z upoštevanjem okusa, nasitnosti in prijetnega videza hrane,
  • priprava in čiščenje živil,
  • skrb za higieno in čistočo kuhinje,
  • sprotno pregledovanje zalog,
  • skrb za vodenje kuhinjske dokumentacije,
  • sodelovanje pri inventurnih popisih.

⭐️ Kaj pričakujemo:

  • Ustrezno gostinsko izobrazbo,
  • izkušnje so zaželene niso pa pogoj, kandidati z izkušnjami imajo prednost,
  • veselje do kuhanja, dela z živili in ljudmi,
  • pozitivnost, organiziranost, zanesljivost in vestnost,
  • pripravljenost na učenje in nova znanja v okviru delovnega mesta.

⭐️ Nudimo:

  • Zaposlitev pri največjem delodajalcu v Sloveniji,
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo,
  • delo v prijetnem okolju in dinamično delo,
  • možnost koriščenja počitniških enot,
  • uvajanje z mentorjem,
  • takojšnje delo,
  • možnost razvoja osebnih kreacij.

Vse zainteresirane kandidate vabimo, da se prijavijo s klikom na “Prijavite se”.

Posreduj informacijo svojim prijateljem o tej poziciji

Osebne informacije
Strokovni podatki