Računovodja za tujino (m/ž)

Naš naročnik je srednje veliko računovodsko podjetje, ki zaradi povečanja obsega dela v svoje vrste vabi RAČUNOVODJO (m/ž) z izkušnjami na področju obračunavanja plač za delo v tujini.

Lokacija dela: Ljubljana

⭐️ Vaše naloge bodo:

  • Obračun plač, obračun plač za napotene delavce, knjiženje,
  • komuniciranje in svetovanje strankam: pregledovanje poslovnih rezultatov in  opozarjanje strank,
  • izdelava letnih poročil in obračunov,
  • pregled odprtih postavk kupcev in dobaviteljev.

⭐️ Od kandidatov pričakujemo:

  • Najmanj VI/1 ali V stopnja izobrazbe ustrezne smeri,
  • najmanj tri leta delovnih izkušenj v računovodstvu,
  • znanje na področju obračuna plač za napotene delavce,
  • dobre komunikacijske in organizacijske sposobnosti,
  • odzivnost, samostojnost, natančnost in usmerjenost k rezultatom.

⭐️ Novemu sodelavcu ponujamo:

  • Zaposlitev za nedoločen čas,
  • poskusna doba, ki traja 3 mesece,
  • redno in stimulativno plačilo,
  • dolgoročno sodelovanje.

V kolikor izpolnjujete naša pričakovanja in si želite novih kariernih izzivov, vas vabimo, da s klikom na spodnji gumb "Prijavi se" oddate svojo prijavo na razpisano delovno mesto. Prijava naj vsebuje vaše kontaktne podatke (tel. številka, e-naslov) in življenjepis.

Za več informacij nam lahko pišete na e-naslov ✉️ kadri@agado.si ali naš pokličete vsak delovni dan na telefonsko številko ☎️ 041/616-998.

Posreduj informacijo svojim prijateljem o tej poziciji

Osebne informacije
Strokovni podatki