Proizvodni delavec (m/ž) - Brnik

Brnik, Slovenija

V Agenciji Agado vemo, da so za dosego želenih poslovnih rezultatov v največji meri odgovorni uspešni in odgovorni zaposleni. Zato svojim sodelavcem nudimo ugodno delovno okolje, ki jim omogoča osebnostni in karierni razvoj.

Naš naročnik je zanesljivo podjetje, ki zaradi povečanega obsega dela v svoje vrste vabi več oseb za delo na delovnem mestu: Proizvodni delavec (m/ž).

Kraj dela: Brnik

Kakšne bodo vaše naloge?

  • Delo v proizvodnji (različna delovna mesta).

Kaj pričakujemo?

  • Dobre ročne spretnosti,
  • dober vid (lahko z očali),
  • dobro razumevanje SLO jezika,
  • pripravljenost na dvo oz. troizmensko delo.

Kaj vam nudimo?

  • Takojšnja zaposlitev,
  • delo od ponedeljka do petka, izjemoma sobote,
  • dolgoročno sodelovanje,
  • možnost prevoza na delo,
  • ni rokovanja s težkimi predmeti,
  • delo v čistem, urejenem okolju.

Če se najdete v opisu delovnega mesta, se prijavite!

Posreduj informacijo svojim prijateljem o tej poziciji

Osebne informacije