Prodajalec hitre hrane/kuhar/natakar (m/ž)

Eno izmed ključnih poslanstev Agencije Agado predstavlja grajenje trajnostnih odnosov. Zavedamo se, da je ravno zadovoljstvo zaposlenih tisto, ki vzbudi prizadevanje in se odraža v učinkovitosti ter dosegi splošnega uspeha zaposlenih. Zato se v Agadu trudimo ponuditi kar se da prijetno delovno okolje soustvarjanja, ki sodelavcem omogoča tako profesionalni kot osebni razvoj.

Naš naročnik je blagovna znamka pristnih tajskih jedi, ki zaradi povečanega obsega dela v svoje vrste vabi več oseb za delo na delovnem mestu: Prodajalec hitre hrane/kuhar/natakar.

Kraj dela: Ljubljana

⭐️ Vaše delovne naloge bodo:

  •     Prodajalec hitre hrane: sprejemanje naročil in prodaja hrane na »street food-u«, priprava hrane, pomoč v kuhinji, na drugi lokaciji tudi priprava in peka pic.
  •     Kuhar/pomočnik kuharja: priprava in kuhanje tajske hrane na tradicionalen način.
  •     Natakar: sprejemanje naročil in strežba hrane in pijače v restavraciji, priprava pijače.

⭐️ Od kandidatov pričakujemo:

  •     Izkušnje v gostinstvu, vsaj eno leto,
  •     znanje angleškega jezika.

⭐️ Novemu sodelavcu ponujamo:

  •     Pogodbo o zaposlitvi ali delo preko študentske napotnice,
  •     delovni čas: od 10.00 – 22.00 (dvoizmensko),
  •     urejene delovne razmere, odličen kolektiv,
  •     odlično plačilo,
  •     dinamično zdravo okolje.

Prijavite se s klikom na gumb 'Prijavite se.'

Posreduj informacijo svojim prijateljem o tej poziciji

Osebne informacije
Strokovni podatki