Orodjar (m/ž) – Brnik

Brnik, Slovenija

Pridružite se nam na delovnem mestu orodjarja (m/ž), kjer boste skrbeli za vzdrževanje in popravila orodij ter priprav v stiskalnici.

Kraj dela: Brnik

Opis delovnega mesta:

  • vzdrževanje in popravila orodij in priprav v stiskalnici,
  • pripravljanje orodij in naprav za delovanje,
  •  vodenje evidence o opravljenih posegih na orodjih in rezervnih delih za orodja – uporaba SAP sistema,
  • podajanje predlogov za izboljšave, izboljševanje orodij in procesov,
  • analiziranje pogostosti in vzrokov okvar orodij,
  • sodelovanje pri vzorčenju novih orodij,
  • sodelovanje pri prototipni in poskusni proizvodnji.

Pričakujemo:

  • primerljive delovne izkušnje, zaželeno v stiskalnici.

Nudimo:

  • dvoizmensko delo (po končani poskusni dobi),
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 6 mesecev,
  • delo na naprednih projektih,
  • stimulativno nagrajevanje,
  • priložnost za osebni in karierni razvoj,
  • sodelovanje s tujimi partnerji,
  • fitnes v podjetju,
  • slovensko podjetje,
  • moderno delovno okolje.

Če ste se našli v zgoraj opisanem delovnem mestu vas vabimo, da se prijavite na prosto delovno mesto! V kolikor imate kakšna vprašanja o delovnem mestu, nas lahko kontaktirate na tel. št. 041 998 161.

Posreduj informacijo svojim prijateljem o tej poziciji

Osebne informacije