MIG/MAG varilec (m/ž) - Murska Sobota

Murska Sobota, Slovenija

Naš naročnik zaradi povečanega obsega dela v svoje vrste vabi več kandidatov za delovno mesto: MIG/MAG varilec (m/ž).

Lokacija: Murska Sobota

Vaše naloge bodo:

  • Varjenje bagerskih rok (varjenje do 300 A),
  • MIG/MAG, CO2, ročno obločno varjenje,
  • izvajanje drugih opravil skladno z usposobljenostjo in navodili nadrejenega.

Od kandidatov pričakujemo:

  • Zaželeno vsaj 1-3 leta delovnih izkušenj na primerljivem delovnem mestu – izkušeni kandidati imajo prednost,
  • izkušnje z opravljanjem ključavničarskih in varilskih del,
  • varilski certifikat za posamezno metodo varjenja,
  • pripravljenost za timsko delo, ročne in kondicijske sposobnosti,
  • odgovoren odnos do dela in orodja,
  • pripravljenost na dvoizmensko delo,
  • natančnost, delavnost, iznajdljivost, samostojnost.

Novemu sodelavcu ponujamo:

  • Takojšnje delo,
  • redno zaposlitev za polni delovni čas,
  • stimulativno plačilo,
  • urejeno in prijetno delovno okolje.

Če ste se našli v opisu, se prijavite s klikom na ➡️ 'Prijavi se'.

Posreduj informacijo svojim prijateljem o tej poziciji

Osebne informacije
Strokovni podatki