MIG/MAG varilec (m/ž) - Avstrija

Avstrija, Avstrija

Eno izmed ključnih poslanstev Agencije Agado predstavlja grajenje trajnostnih odnosov. Zavedamo se, da je ravno zadovoljstvo zaposlenih tisto, ki vzbudi prizadevanje in se odraža v učinkovitosti ter dosegi splošnega uspeha zaposlenih. Zato se v Agadu trudimo ponuditi, kar se da prijetno delovno okolje soustvarjanja, ki sodelavcem omogoča tako profesionalni kot osebni razvoj.

Naš naročnik je večje podjetje iz Avstrije, ki zaradi povečanega obsega dela v svoje vrste vabi več kandidatov za delovno mesto: MIG/MAG varilec (m/ž).

Lokacija: Avstrija - Dunaj

⚡ Vaše naloge bodo:

  •     Varjenje cevovodov, lažjih in težjih jeklenih konstrukcij in pločevin,
  •     MIG/MAG, CO2, ročno obločno, TIG in elektro postopki varjenja,
  •     pozanavanje postopka varjenja WIG 141 skupine FM3 (črne cevi) in FM5 (bele cevi),
  •     izvajanje drugih opravil skladno z usposobljenostjo in navodili nadrejenega.

⚡ Od kandidatov pričakujemo:

  •     Najmanj IV., V. stopnja izobrazbe ustrezne smeri,
  •     zaželeno vsaj 1-3 leta delovnih izkušenj na primerljivem delovnem mestu – izkušeni kandidati imajo prednost,
  •     izkušnje z opravljanjem ključavničarskih in varilskih del,
  •     varilski certifikat za posamezno metodo varjenja,
  •     obvezno poznavanje materialov obvezno znanje branja načrtov,
  •     priporočeno znanje nemškega jezika,
  •     pripravljenost za timsko delo, ročne in kondicijske sposobnosti,
  •     odgovoren odnos do dela in orodja,
  •     natančnost, delavnost, iznajdljivost, samostojnost.

⚡ Novemu sodelavcu ponujamo:

  •     Takojšnje delo,
  •     redno zaposlitev za polni delovni čas,
  •     nadpovprečno in stimulativno plačilo,
  •     urejeno bivanje,
  •     urejeno in prijetno delovno okolje,
  •     možnost napredovanja.

Če ste se našli v opisu, se prijavite s klikom na ➡️ 'Prijavi se'.

Posreduj informacijo svojim prijateljem o tej poziciji

Osebne informacije
Strokovni podatki