Kurjač (m/ž)

Primorska, Slovenia

Eno izmed ključnih poslanstev Agencije Agado predstavlja grajenje trajnostnih odnosov. Zavedamo se, da je ravno zadovoljstvo zaposlenih tisto, ki vzbudi prizadevanje in se odraža v učinkovitosti ter dosegi splošnega uspeha zaposlenih. Zato se v Agadu trudimo ponuditi kar se da prijetno delovno okolje soustvarjanja, ki sodelavcem omogoča tako profesionalni kot osebni razvoj.

Naš naročnik je večje, zelo uspešno podjetje, ki zaradi povečanega obsega dela v svoje vrste vabi več kandidatov za delovno mesto: Kurjač (m/ž).

Kraj dela: Prekmurje

✔️ Vaše naloge:

  •     izvajanje vseh del na energetskih napravah,
  •     stalno ugotavljanje fizičnih in delovnih stanj ter vodenje sistematičnega preventivnega, kurativnega vzdrževanja delovnih sredstev in infrastrukture.
  •     upravljanje z energetskimi napravami za proizvodnjo toplote in pare,
  •     upravljanje s čistilno napravo,
  •     vzdrževanje in čiščenje čistilne naprave,
  •     vzdrževanje in čiščenje toplovodnih naprav in prostorov kurilnice,
  •     vodenje predpisanih evidenc in dokumentacije,
  •     pisanje poročil in poročanje,
  •     delovanje skladno s predpisi s področja varnosti in zdravja pri delu,
  •     skrb za red in čistočo,
  •     izvajanje drugih del po nalogu nadrejenega, ki so v skladu z zakonodajo, znanjem in izkušnjami.

✔️ Pričakujemo:

  •     najmanj poklicna ali srednješolska izobrazba tehnične, strojne, elektro smeri ali druge ustrezne smeri,
  •     1-2 leti delovnih izkušenj,
  •     delo z računalnikom,
  •     osnovno znanje enega tujega jezika.
  •     usposobljen za pravilno razumevanje in ugotavljanje potreb po vzdrževanju,
  •     razumevanje standardov preventivnega in kurativnega vzdrževanja,
  •     opravljena zakonsko potrebna usposabljanja za upravljanje energetskih naprav (kurilnih, hladilnih, itd.),
  •     obvladovanje metod dela z ljudmi,
  •     marljivost, sposobnost hitrega odzivanja, samoiniciativnost, komunikativnost.

✔️ Nudimo:

  •     redno zaposlitev za polni delovni čas (s poskusno dobo),
  •     takojšnje delo,
  •     redno in stimulativno plačilo.

Resni in odgovorni kandidati naj se na omenjeno delovno mesto prijavijo s krajšim življenjepisom.

Posreduj informacijo svojim prijateljem o tej poziciji

Osebne informacije
Strokovni podatki