Knjigovodja (m/ž)

Ljubljana, Slovenija

Eno izmed ključnih poslanstev Agencije Agado predstavlja grajenje trajnostnih odnosov. Zavedamo se, da je ravno zadovoljstvo zaposlenih tisto, ki vzbudi prizadevanje in se odraža v učinkovitosti ter dosegi splošnega uspeha zaposlenih. Zato se v Agadu trudimo ponuditi, kar se da prijetno delovno okolje soustvarjanja, ki sodelavcem omogoča tako profesionalni kot osebni razvoj.

Kraj dela: Ljubljana

Opis dela:

  • knjiženje bančnih izpiskov,
  • knjiženje prejetih in izdanih faktur,
  • arhiviranje,  skeniranje računovodske dokumentacije.

Pričakujemo:

  • vsaj V/2 stopnje izobrazbe ekonomske ali podobne smeri,
  • vsaj 5 let delovnih izkušenj na primerljivih delovnih mestih,
  • računalniška znanja za delo v okolju Windows in MS Office,
  • smisel za analitičen in sistematičen pristop k delu,
  • sposobnost samostojnega in skupinskega dela,
  • samoiniciativnost.

Prednost imajo kandidati, ki:

  • poznajo bančno okolje,
  • so samostojni, proaktivni,
  • imajo sposobnost analitičnega razmišljanja in timskega dela.

Ponujamo:

  • delo v urejenem delovnem okolju,
  • delovno razmerje za določen čas, z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas,
  • možnost vključitve v sistem dodatnega pokojninskega zavarovanja, financiranega s strani naročnika.

Vabimo vas, da se prijavite na novo zaposlitveno priložnost do 15.10.2022!

Posreduj informacijo svojim prijateljem o tej poziciji

Osebne informacije
Strokovni podatki