Keramičar (m/ž)

Dublin, Ireland

Eno izmed ključnih poslanstev Agencije Agado predstavlja grajenje trajnostnih odnosov. Zavedamo se, da je ravno zadovoljstvo zaposlenih tisto, ki vzbudi prizadevanje in se odraža v učinkovitosti ter dosegi splošnega uspeha zaposlenih. Zato se v Agadu trudimo ponuditi kar se da prijetno delovno okolje soustvarjanja, ki sodelavcem omogoča tako profesionalni kot osebni razvoj.

Naš naročnik je večje uspešno podjetje iz Irske. Zaradi hitre rasti v svoj kolektiv vabijo sodelavce za prosto delovno mesto: Keramičar (m/ž).

Lokacija: Irska

⚙️ Vaše naloge:

  •     polaganje različnih vrst keramike,
  •     upoštevanje standardov stroke in navodila izdelovalcev keramike,
  •     lepljenje keramike na ravne in trde podlage, stene ter tla,
  •     nanašanje veziva na podlago in na keramiko,
  •     ohranjanje linije polaganja keramike,
  •     obdelava posamezne keramike po potrebi zaradi natančnega prileganja,
  •     odstranjevanje odvečnega veziva, ko je keramika položena,
  •     preverjanje keramike in njihove kakovosti,
  •     odstranjevanje stare keramike,
  •     priprava podlage za polaganje,
  •     uporaba različnih pripomočkov, kot so kladivo, klešče, rezalnik …,
  •     dobro poznavanje različnih lepil za polaganje,
  •     poznavanje lastnosti materialov.

⚙️ Kaj pričakujemo:

  •     izobrazbo ustrezne smeri,
  •     tri leta delovnih izkušenj pri polaganju keramike,
  •     pozitivnost, organiziranost in vestnost.

⚙️ Nudimo:

  •     ureditev postopkov za zaposlitev na Irskem,
  •     zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo,
  •     redno in stimulativno plačilo,
  •     urejene delovne razmere,
  •     bivanje za čas opravljanja dela.

Vse zainteresirane kandidate vabimo, da se prijavijo s klikom na “Prijavite se”.

Posreduj informacijo svojim prijateljem o tej poziciji

Osebne informacije
Strokovni podatki