Izkušeni vodja IT projektov (m/ž)

Eno izmed ključnih poslanstev Agencije Agado predstavlja grajenje trajnostnih odnosov. Zavedamo se, da je ravno zadovoljstvo zaposlenih tisto, ki vzbudi prizadevanje in se odraža v učinkovitosti ter dosegi splošnega uspeha zaposlenih. Zato se v Agadu trudimo ponuditi kar se da prijetno delovno okolje soustvarjanja, ki sodelavcem omogoča tako profesionalni kot osebni razvoj.

Za podjetje, ki je eno od vodilnih podjetij v informacijski tehnologiji, ki razvija, integrira in nadgrajuje informacijske rešitve že več kot štirideset let, iščemo ustrezne osebe za opravljanje dela na delovnem mestu: Izkušeni vodja IT projektov (m/ž).

Lokacija: Ljubljana

⭐️ Vaše naloge:

  •     poznavanje različnih metodologij vodenja projektov,
  •     znanje poslovne analize in načrtovanja IT projektov,
  •     poznavanje arhitektur, pristopov in konceptov razvoja programske opreme,
  •     vodenje in spremljanje zahtevnih projektov s področja implementacije in razvoja informacijskih rešitev,
  •     načrtovanje in priprava vseh elementov projekta,
  •     organiziranje in koordinacija dela,
  •     izvajanje in nadzorovanje aktivnosti projekta,
  •     priprava in skrb za projektno dokumentacijo,
  •     vmesno in končno poročanje o poteku in / ali rezultatih projekta,
  •     evalvacija projekta in rezultatov aktivnosti,
  •     nadzor izvedbe, finančna kontrola projektov,
  •     izobraževanje in deljenje znanja z zaposlenimi v družbi,
  •     skrb za kvaliteto projektov.

⭐️ Kaj pričakujemo:

  •     vsaj pet let delovnih izkušenj na področju vodenja IT-projektov,
  •     izobrazba tehnične smeri, VII. stopnja ali višja (specializacija po visokošolski izobrazbi, univerzitetna, magistrska (druga bolonjska stopnja)),
  •     certifikat s področja projektnega vodenja je zaželen, ni pa pogoj,
  •     znanje angleškega jezika,
  •     odlične komunikacijske in organizacijske sposobnosti,
  •     sposobnost komuniciranja z naročnikom, dokumentiranja poslovnih zahtev in uvajanja rešitev pri naročniku,
  •     pripravljenost na učenje in nove izzive,
  •     orientiranost na rezultat, visoko timsko primernost.

⭐️ Nudimo:

  •     zaposlitev za nedoločen čas,
  •     stimulativno plačilo,
  •     prilagodljiv delovni čas, timsko delo in deljenje izkušenj,
  •     možnost razvoja vaših potencialov in nadgradnjo kompetenc,
  •     izobraževanje in certificiranje doma in v tujini.

▶️ Zavzete in sposobne kandidate/-ke vabimo, da nam pošljete prijave z življenjepisom in spremnim pismom do na e-naslov: zaposlitev@agado.si.

Posreduj informacijo svojim prijateljem o tej poziciji

Osebne informacije
Strokovni podatki