Izkušen razvijalec na Microsoft ali Java ali Oracle platformah (m/ž)

V Agenciji Agado vemo, da so za dosego želenih poslovnih rezultatov v največji meri odgovorni uspešni in motivirani zaposleni. Zato svojim sodelavcem skušamo ponuditi ugodno delovno okolje, ki omogoča osebnostno in karierno rast.

Za podjetje, ki je eno od vodilnih podjetij v informacijski tehnologiji, ki razvija, integrira in nadgrajuje informacijske rešitve že več kot štirideset let, iščemo ustrezne osebe za opravljanje dela na delovnem mestu: Izkušen razvijalcev na Microsoft ali Java ali Oracle platformah (m/ž).

Lokacija: Ljubljana

✅ Vaše naloge:

  •     napredno znanje HTML-ja,
  •     napredno znanje CSS-ja (SASS, Custom properties, Flexbox, Grid),
  •     specialist na področju React.js in React Native (Next.js, Gatsby.js),
  •     poznavanje Python in JavaScript,
  •     izkušnje z NodeJS, GraphQL povezava na bazo,
  •     poznavanje build orodij (Webpack, Gulp),
  •     odlično poznavanje source control GIT-a,
  •     dober občutek za dizajn in “pixel perfect” mentaliteto,
  •     poznavanje orodij Sketch/Invision/Figma/Zeppelin,
  •     razumevanje graf baz.

✅ Kaj pričakujemo:

  •     višjo ali visokošolsko izobrazbo računalniške, matematične ali druge ustrezne smeri,
  •     vsaj 2 leti praktičnih izkušenj pri delu z relacijskimi bazami,
  •     vsaj 2 leti praktičnih izkušenj na projektih razvoja več-nivojskih aplikacij,
  •     prednost imajo kandidati, ki imajo opravljen izpit, ki izkazuje njihovo tehnično kompetentnost na tehničnih področjih,
  •     sposobnost sistematične analize in samostojnega reševanja poslovnih problemov,
  •     sposobnost komuniciranja z naročnikom, dokumentiranja poslovnih zahtev in uvajanja rešitev pri naročniku,
  •     znanje angleškega jezika,
  •     pripravljenost na učenje in nove izzive.

✅ Nudimo:

  •     zaposlitev za nedoločen čas,
  •     stimulativno plačilo,
  •     prilagodljiv delovni čas, timsko delo in deljenje izkušenj,
  •     možnost razvoja vaših potencialov in nadgradnjo kompetenc,
  •     izobraževanje in certificiranje doma in v tujini.

➡️ Zavzete in sposobne kandidate/-ke vabimo, da nam pošljete prijave z življenjepisom in spremnim pismom na e-naslov: zaposlitev@agado.si.

Posreduj informacijo svojim prijateljem o tej poziciji

Osebne informacije
Strokovni podatki