Elektromonter (m/ž)

Ljubljana, Slovenija

Za našega naročnika, eno največjih slovenskih gradbenih družb, ki izvaja celovite projektne rešitve na področju gradbenega inženiringa, prometne infrastrukture in energetike, iščemo kandidate za delovno mesto ELEKTROMONTER.

Kraj dela: Ljubljana

Opis delovnega mesta:

  • Gradbeno montažna dela in vzdrževalna dela v elektroenergetiki;
  • gradnja nadzemne vozne mreže,
  • gradnja kabelske mreže,
  • montaža nosilnih kabelskih snopov,
  • gradnja transformatorskih postaj,
  • delo je terensko po Sloveniji, sedež podjetja je v Ljubljani, od koder se ekipa monterjev odpravi na teren.

Pričakujemo:

  • Prednost imajo kandidati z izobrazbo iz elektro področja in primerljivimi delovnimi izkušnjami,
  • komunikativnost, organiziranost, zanesljivost, želja po znanju ter pripravljenost na izobraževanje,
  • vozniški izpit B kategorije,
  • nekaznovanost.

Nudimo:

  • Dopoldanski delovni čas, občasno delo med vikendi,
  • stimulativno plačilo,
  • delo z izkušeno ekipo in možnost nadaljnjega izobraževanja,
  • izplačilo regresa nad zakonsko določeno višino,
  • redna, dolgoročna zaposlitev,
  • odprti smo za kandidate, ki imajo ustrezne izkušnje in potrebujejo urejanje delovnega dovoljenja.

Če ste se našli v zgoraj opisanem delovnem mestu vas vabimo, da se prijavite na prosto delovno mesto! V kolikor imate kakšna vprašanja o delovnem mestu, nas lahko kontaktirate na tel. št. 041 998 161.

Posreduj informacijo svojim prijateljem o tej poziciji

Osebne informacije